جشنواره فیلم های مستند کوتاه غارنوردی و غارشناسی 2015

نکته قابل توجه این است که این فیلم های مستند باید بین 3 تا 15 دقیقه باشند. آخرین مهلت ثبت نام 13 سپتامبر و آخرین مهلت ارسال 20 سپتامبر می باشد. این فستیوال در تاریخ 26 سپتامبر در شهر کارلواک کشور کرواسی برگزار خواهد شد.

ارسال از سعید هاشمی نژاد 

کمیته برگزاری پنجمین فستیوال غار از تمامی غارشناسان ، غارنوردان، کوهنوردان، زیست شناسان، زمین شناسان و هرکسی که علاقه مند به دنیای زیر زمین است دعوت بعمل می اورد که فیلمهای حرفه ای و آماتور خود را به فستیوال سالانه فیلم غار ارسال نمایند. این فستیوال در تاریخ 26 سپتامبر در شهر کارلواک کشور کرواسی برگزار خواهد شد.

به عنوان یکی از معدود فستیوال هایی که موضوعات مربوط به غار را شامل می شود این فستیوال در حال حاضر به لحاظ کیفیت و ثبات یکی از فستیوال های شناخته شده بین المللی به شمار می اید. این فستیوال با حمایت شهر کارلواک، کمیته غارشناسی انجمن کوهنوردی کرواسی، فدراسیون غارشناسی کرواسی، انجمن غارشناسی زاگرب و باشگاه غارشناسی کارلواک برگزار می گردد. این فستیوال تاکنون فیلمسازانی اهل کرواسی، بوسنی و هرزگوین، مونتنگرو، اسلونی، ایتالیا، اسلواکی، بریتانیای کبیر، برزیل، کانادا، ترکیه، اتریش، ایران، مجارستان، مالزی، پاکستان و ...  را پذیرا بوده است.  

نکته قابل توجه این است که این فیلم های مستند باید بین 3 تا 15 دقیقه باشند.

آخرین مهلت ثبت نام 13 سپتامبر و آخرین مهلت ارسال 20 سپتامبر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فستیوال مراجعه کنید

http://www.speleofilmfestival.eu/index_en.html

ارسال از سعید هاشمی نژاد

با تشکر از غارنیوز

/ 0 نظر / 32 بازدید