غار علیصدر توانایی پذیرش ۱۵ هزار مسافر در یک روز را ندارد

همدان- مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه امکان اسکان ۲۰ هزار مسافر در فضای باز مجتمع علیصدر وجود دارد، گفت: غارعلیصدر در عید فطر امسال توانایی پذیرش بیشتر از ۱۵ هزار نفر در روز را ندارد.

به گزارش خبرنگارمهر، حمیدرضا یاری ظهر دوشنبه در ستاد تسهیلات خدمات سفر استان همدان با بیان اینکه یک مجموعه اماکن اقامتی و تفریحی به مجتمع علیصدر افزوده شده است که در ۱۱ مرداد ماه به بهره برداری می رسد، اظهار داشت: غارعلیصدر در عید فطر امسال توانایی پذیرش بیشتر از ۱۵ هزار نفر در روز را ندارد.

وی با بیان اینکه سال گذشته روزانه هشت تا ۹ هزار نفر پذیرش شدند که مسیر کوتاه غار را نیز پیمودند، بیان کرد: برای عید فطر امسال نمی توانیم بیشتر از ۱۵ هزار نفر در روز پوشش دهیم.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با بیان اینکه  امکان اسکان ۲۰ هزار مسافر در فضای باز مجتمع علیصدر وجود دارد، ادامه داد: بحث آب روستای علیصدر و دیگری فعالیت درمانگاه شبانه روزی باید مورد توجه باشد.

یاری با بیان اینکه مجتمع علیصدر مشکل آب ندارد، بیان کرد: روستای علیصدر به علت ساخت و سازها و اماکن اقامتی آن با مشکل کمبود آب روبروست که قول داده شده که از چاه های مجتمع علیصدر به روستا آب رسانی صورت گیرد.

معاون عمرانی استاندار همدان نیز در ادامه با بیان اینکه کارها بسیار منسجم و مرتب انجام شده است و این جلسه فقط برای اطمینان بیشتر بود و یا اینکه اگر خلایی هست نقاط ضعف را بپوشانیم، اظهار داشت: همه دستگاه ها به وظایف خود عمل کرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر 22 تیرماه 1394

/ 0 نظر / 73 بازدید